آیا می‌دانید که خوردن همزمان منتوس و نوشابه مرگبار است؟

آیا می‌دانید که خوردن همزمان منتوس و نوشابه مرگبار است؟انفجار کوکا کولا و منتوس یا به صورت خلاصه شده انفجار منتوس یا فوران کوکا کولا عکس العمل تماس دو ماده خوراکی قرص منتوس و نوشابه هست، یا هر نوشیدنی گازداری. با ریختن چند عدد قرص منتوس به داخل نوشابه، نوشابه سریعاً کف و فوران می‌کند.به خاطر تهیهٔ سادهٔ این مواد، آزمایش انفجار کوکا کولا و منتوس به یک موضوع پرطرفدار برای ویدئوهای اینترنتی درآمده. این موضوع تقریباً سال ۱۹۹۹ فهمید شد و از آن به بعد مردم مدام سعی در رکورد زدن می‌کردند. بله درسته رکورد! مردم با هم مسابقه می‌دادند تا بفهمند چه کسی می‌تواند فوران مرتفع‌تری درست کند. از این روی حتی رکوردها در گینس هم ثبت شدند که ۹٫۷ متر بیشترین ارتفاع بوده است.دلیل اصلی این پدیده مخلوط شدن کافئین، پتاسیم بنزوآت، آسپارتام و دی اکسید کربن (مواد موجود…

آیا می‌دانید که خوردن همزمان منتوس و نوشابه مرگبار است؟

منتوس نوشابه (1)

انفجار کوکا کولا و منتوس یا به صورت خلاصه شده انفجار منتوس یا فوران کوکا کولا عکس العمل تماس دو ماده خوراکی قرص منتوس و نوشابه هست، یا هر نوشیدنی گازداری. با ریختن چند عدد قرص منتوس به داخل نوشابه، نوشابه سریعاً کف و فوران می‌کند.

به خاطر تهیهٔ سادهٔ این مواد، آزمایش انفجار کوکا کولا و منتوس به یک موضوع پرطرفدار برای ویدئوهای اینترنتی درآمده. این موضوع تقریباً سال ۱۹۹۹ فهمید شد و از آن به بعد مردم مدام سعی در رکورد زدن می‌کردند. بله درسته رکورد! مردم با هم مسابقه می‌دادند تا بفهمند چه کسی می‌تواند فوران مرتفع‌تری درست کند. از این روی حتی رکوردها در گینس هم ثبت شدند که ۹٫۷ متر بیشترین ارتفاع بوده است.

منتوس نوشابه (7)

دلیل اصلی این پدیده مخلوط شدن کافئین، پتاسیم بنزوآت، آسپارتام و دی اکسید کربن (مواد موجود در نوشابه) با ژلاتین و صمغ عربی (مواد موجود در منتوس) عنوان شده است.

منتوس نوشابه (2)منتوس نوشابه (3)منتوس نوشابه (4)منتوس نوشابه (5)منتوس نوشابه (6)

عکس‌ها را با دقت مشاهده کنید و مراقب باشید نوشابه را با آدامس و شکلات نعنایی نخورید. البته گفته می‌شود که آزمایش با دیگر طعمهای منتوس هم، نتیجه مشابهی داشته است.

  • ۴ امتیاز
  • ۴٫۵/۵
افتضاح! بد! بد نیست! خوب! عالی!
۰% ۰% ۲۵% ۰% ۷۵%

Let’s block ads! (Why?)

منبع: آیا می‌دانید که خوردن همزمان منتوس و نوشابه مرگبار است؟