خدمات

یشرفت و گسترش روز افزون اینترنت و ابزار مرتبط با آن و نیز کاربرد بسیار مهم آن در ارتباطات عصر حاضر، سبب شده است که حضور در دنیای مجازی دیگر نه صرفا یک نیار بلکه ضرورت باشد. اینترت و یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد آن یعنی صفحات وب امروزه دیگر جایگاه خود را بین کسب و کارهای مختلف یافته است و مدیرانی که از این ابزار مهم غافلند، در عرصه رقابت های نزدیک در دنیای امروز چندان موفق نخواهند بود. اینترنت در نقش یک بازوی مهم تبلیغاتی و اطلاع رسانی از یک سو و فضای ارائه و فروش با واسطه یا بدون واسطه محصولات از سویی دیگر می تواند در حوزه های مختلف کسب و کار و تجارت نقشی تعیین کننده داشته باشد.

اینترنت به سبب گستردگی آن در سطح جهان، دسترسی آسان، به صرفه بودن نسبت به خدماتی که می تواند ارائه دهد از مهمترین ابزار در اطلاع رسانی، معرفی کالا، محصولات و … به شمار میرود.

داشتن یک وب سایت مفید و کارآمد میتواند نقطه شروعی برای ورود به دنیای مجازی و یک قدم در جهت پیشرفت کسب و کار شما باشد.


بیشتر ...
قالب (Template) چیست؟
قالب یا template به طور کل همان ظاهر سایت شماست. قالب نه تنها رنگ آمیزی سایت شما، بلکه طرح آن را نیز تعیین می کند. تعداد ستون ها، فونت نوشته ها، اندازه کلی وبسایت و نکات دیگر را کنترل می کند. به صورت پیش فرض وردپرس برای شما قالبی در نظر می گیرد که کار خود را بتوانید شروع کنید. همچنین از طریق پیشخوان و یا سایت های مختلف به صدها قالب رایگان دسترسی پیدا کنید اما آیا این قالب ها جوابگوی نیاز شما هستند؟

طراحی ریسپانسیو
طراحی ریسپانسیو (Responsive) یا واکنشگرا، نوعی طراحی است که صفحات یک سایت، چیدمان محتوا و ساختار خود را متناسب با ابعاد نمایشگر هماهنگ و منطبق می کنند. این ویژگی سبب میشود که نمایش وب سایت شما در گوشی همراه، تبلت و … بهم ریختگی نداشته و قابل بازدید و استفاده برای مخاطب باشد.

بیشتر ...
اوراق و ست اداری به مجموعه اسنادی از قبیل سربرگ، کارت ویزیت، انواع پاکت نامه و … اطلاق می شود. در کنار آن ها، مواردی همچون کاغذ یادداشت، اوراق مالی و اداری (مانند فاکتور، قبض، کاردکس و فرم های داخلی)، کارت های پرسنلی، لیبل و … می توانند جایگاه داشته باشند .
داشتن یک مجموعه اوراق اداری هماهنگ و یکدست برای هر شرکتی که می خواهد در مسیر حرفه ای گام بردارد یک ضرورت است. اوراق اداری حرفه ای می تواند نشان از اعتبار یک شرکت باشد و از سوی دیگر در مکاتبات، تبدیل به یک شناسنامه و سند هویت برای صاحبان آن میشود.

بیشتر ...
نشانه یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم، حروف و گاه تصویر است که به ‌طوری خاص و هدفمند طراحی شده است.
نشانه یا لوگو طرح ملموسی برای معرفی خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است. همچنین خصوصیات سازمانها و نهادها و ... را می تواند در خود داشته باشد.
لوگو، آرم یا نشانه، معرف هویت و شخصیت یک مجموعه، شخص، شغل و یا هرگونه فعالیت می باشد!
داشتن دانش کافی، تجربه و خلاقیت از مواردی است که هر طراح "لوگو، آرم و نشانه" قوی و حرفه ای باید داشته باشد.
لوگو چهره و نماد هر برند است، بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد. اگر یک لوگو به خوبی و درست طراحی شود، برای نام تجاری یا برند خود، موثر و با ارزش خواهد بود.

بیشتر ...