درباره ما

نام شرکت : گروه طراحی و گرافیک وب کاران
آغاز فعالیت: شهریور ۱۳۸۶
زمینه فعالیت: طراحی وب سایت، طراحی UI، طراحی قالب اختصاصی سایت، طراحی قالب وبلاگ، طراحی اواراق اداری و تبلیغاتی
وب سایت: http://www.webkaran.com
اینترنت و مهمترین ابزار آن که همان صفحات وب (مجموعه چند صفحه وب که با هم در ارتباط هستند را وب سایت یا وبگاه می نامند) هستند امروزه یکی از مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می رود و همچنان در حال رشد و تکامل می باشد. یک روز بدون اینترنت مطمئنا” یک روز کسل کننده خواهد بود. امروزه اینترنت برای شرکت ها یکی از مهمترین ابزار ارتباطی، اطلاع رسانی ، تبلیغات، فروش و … تبدیل شده است.یک شرکت بدون وب سایت مانند یک شرکت در یک جزیره است که ارتباط با جهان خارج بسیار مشکل و مستلزم صرف زمان خواهد بود.

با این مقدمه کوتاه و نظر به اهمیت ارتباطات و سرعت دسترسی به اطلاعات در عصر حاضر، سایت وب کاران را بر آن داشت که عمده فعالیت خود را روی طراحی وب سایت متمرکز نموده و در کنار آن خدمات مرتبط با را به علاقه مندان و وب مسترها ارائه نماید. وب کاران در زمینه طراحی انواع وب سایت ، طراحی سایت با وردپرس، مشاوره رایگان، طراحی قالب وبلاگ، طراحی قالب گرافیکی اختصاصی سایت، طراحی انواع کاتالوگ، بروشورهای تبلیغاتی، طراحی لوگو، برچسب CD آماده ارائه خدمات می باشد.
رعایت استانداردهای طراحی وب سایت در مراحل مختلف انجام پروژه از فاکتورهایی است که وب کاران خود را ملزم به انجام آن می داند.

مطمئنا” نظرات و پیشنهادات شما عزیزان در کیفیت ارائه خدمات به مشتریان و بازدیدکنندگان نقش مهم و مثبتی خواهد داشت.

با سپاس از حسن توجه و زمانی که صرف بازدید از سایت وب کاران نموده اید.