طراحی وب سایت

پیشرفت و گسترش روز افزون اینترنت و ابزار مرتبط با آن و نیز کاربرد بسیار مهم آن در ارتباطات عصر حاضر، سبب شده است که حضور در دنیای مجازی دیگر نه صرفا یک نیار بلکه ضرورت باشد. اینترت و یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد آن یعنی صفحات وب امروزه دیگر جایگاه خود را بین کسب و کارهای مختلف یافته است و مدیرانی که از این ابزار مهم غافلند، در عرصه رقابت های نزدیک در دنیای امروز چندان موفق نخواهند بود. اینترنت در نقش یک بازوی مهم تبلیغاتی و اطلاع رسانی از یک سو و فضای ارائه و فروش با واسطه یا بدون واسطه محصولات از سویی دیگر می تواند در حوزه های مختلف کسب و کار و تجارت نقشی تعیین کننده داشته باشد.

اینترنت به سبب گستردگی آن در سطح جهان، دسترسی آسان، به صرفه بودن نسبت به خدماتی که می تواند ارائه دهد از مهمترین ابزار در اطلاع رسانی، معرفی کالا و محصولات و … به شمار میرود.

داشتن یک وب سایت مفید و کارآمد میتواند نقطه شروعی برای ورود به دنیای مجازی و یک قدم در جهت پیشرفت کسب و کار شما باشد.

شما نیز اگر صاحب کسب و کاری هستید که تاکنون از این ابزار کارآمد آنطور که شایسته است استفاده نکرده اید، سایت وب کاران با پشتوانه ۱۲ سال تجربه در زمینه ارائه خدمات تحت وب، همراه شماست.

طراحی ریسپانسیو

طراحی سایت توسط وب کاران به دوصورت استاتیک و داینامیک انجام میگیرد.

سایت استاتیک، قابلیت مدیریت محتوا به صورت آنلاین و توسط مدیر سایت را ندارد و از تعدادی صفحات HTML تشکیل شده است. این نوع از سایت ها برای مواردی که میزان به روزرسانی بسیار کم بوده و نمایش اطلاعات تقریبا ثابتی مد نظر است مناسب بوده و پیشنهاد میشود. در این گروه از سایت ها، مدیریت محتوا توسط سایت وب کاران انجام میگیرد.

سایت داینامیک، قابلیت مدیریت محتوا را دارا بوده و به سایت هایی که قابلیت مدیریت محتوا دارند اصطلاحا CMS گفته میشود. این نوع از سایت ها برای مدیرانی که علاقه دارند شخصا مدیریت محتوای سایت خود را انجام دهند و نیز سایت هایی که به روزرسانی بالایی دارند مناسب بوده و پیشنهاد می شود. طراحی سایت داینامیک با استفاده از wordpress انجام میگیرد، که از محبوب ترین ها در این زمینه است.

همچنین سایت وب کاران در زمینه به روزرسانی و طراحی دوباره سایت فعلی شما و نیز در تولید و مدیریت محتوا آماده همکاری می باشد.

زمان و هزینه انجام پروژه های طراحی سایت متناسب با نوع سایت، حجم اطلاعات، تعداد زبان های سایت متغیر بوده که در زمان مشاوره و بررسی امکانات سایت به اطلاع می رسد.

جهت دریافت مشاوره، اطلاع از مراحل انجام کار و پاسخگویی به سوالات، با ما در تماس باشید.

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۴۰۶۴۱۲ – این شماره روی whatsApp و telegram هم فعال است.

وب کاران

وب کاران

طراحی وب سایت، طراحی گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *