قابلیت جدید اینستاگرام برای ارسال پیام دایرکت

ظاهرا قابلیت آزمایشی دیگری در حال اضافه شدن به اینستاگرام (Instagram) است که امکان ارسال پیام دایرکت محوشونده را فراهم می‌سازد.

هفته گذشته، افشاگر حوزه فناوری «جین منچان وانگ» خبر داد که به زودی مخفی کردن برخی استوری های اینستاگرام از کاربران مشخص امکان‌پذیر خواهد شد. حالا او از قابلیت تازه‌ای پرده برداشته که به ارسال پیام دایرکت اینستاگرام مرتبط است؛ در واقع حالتی برای حذف شدن خودکار پیام‌ها!

کندوکاو “وانگ” روی کدهای اپلیکیشن اینستاگرام نشان می‌دهد که در این حالت، پس‌زمینه به رنگ مشکی درمی‌آید (مشابه آنچه که در حالت ناشناس گوگل کروم دیده‌ایم)؛ اما به محض خروج از این حالت، پیام‌های ارسالی هم به طور خودکار ناپدید خواهند شد. هنوز نام رسمی قابلیت جدید فاش نشده؛ اما “وانگ” آن را حالت پیام‌های محوشونده (disappearing messages mode) نامیده است.

مقامات اینستاگرام هم تایید کرده‌اند که چنین قابلیتی در دست آزمایش قرار دارد:

ما همواره در جستجوی راه‌های تازه‌ای برای بهبود تجربه پیام‌رسانی هستیم. این قابلیت خاص در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و به صورت عمومی تست نمی‌شود.

با این اوصاف، هنوز مشخص نیست که آیا امکان ارسال پیام دایرکت محو شونده برای عموم کاربران فراهم خواهد شد یا خیر؟ اما اگر این اتفاق بیفتد، شاید به کار خیلی‌ها بیاید.


منبع: گجت نیوز – نرم افزار تلفن همراه

مطالب مرتبط

وب کاران

دیدگاه شما برای این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *