رکورد بزرگترین دومینوی انسانی با تشک شکسته شد!

 
دو سال پیش، دو مرتبه رکورد بزرگترین دومینوی انسانی با تشک شکسته شده و هزاران نفر نقش زمین شدند تا بتوانند نام خود را در تاریخ ثبت کنند. به گزارش سایت رسمی گینس دو شرکت Ayd Group و Stylution با همکاری ۲۰۱۶ فرد چینی موفق شدند این رکورد را در تاریخ اول مرداد ماه سال ۹۷ هجری شمسی ثبت کنند. دو شرکت چینی یاد شده مجبور شدند برای شکستن رکورد گینس رویداد بزرگی در بیرون محوطه فروشگاه شهر ووهان برگزار کنند و و آمریکایی‌ هایی که پیشتر موفق شده‌ بودند چنین پروسه‌‌ای را به سرانجام برسانند، کنار بگذارند. پروسه‌ افتادن بزرگترین دومینوی انسانی با تشک کشور چین، تنها ۱۴ دقیقه و ۴۷ ثانیه به طول انجامید و ۲۰۱۶ داوطلب شرکت کننده‌ در این رویداد با تشویق حاضرین، روی زمین افتادند تا یکی دیگر از رکوردهای گینس توسط چینی ها بشکند. ۵ ماه پیش، یک کمپانی تجهیزات…

دو سال پیش، دو مرتبه رکورد بزرگترین دومینوی انسانی با تشک شکسته شده و هزاران نفر نقش زمین شدند تا بتوانند نام خود را در تاریخ ثبت کنند. به گزارش سایت رسمی گینس دو شرکت Ayd Group و Stylution با همکاری ۲۰۱۶ فرد چینی موفق شدند این رکورد را در تاریخ اول مرداد ماه سال ۹۷ هجری شمسی ثبت کنند.

دو شرکت چینی یاد شده مجبور شدند برای شکستن رکورد گینس رویداد بزرگی در بیرون محوطه فروشگاه شهر ووهان برگزار کنند و و آمریکایی‌ هایی که پیشتر موفق شده‌ بودند چنین پروسه‌‌ای را به سرانجام برسانند، کنار بگذارند.

بزرگترین دومینوی انسانی

پروسه‌ افتادن بزرگترین دومینوی انسانی با تشک کشور چین، تنها ۱۴ دقیقه و ۴۷ ثانیه به طول انجامید و ۲۰۱۶ داوطلب شرکت کننده‌ در این رویداد با تشویق حاضرین، روی زمین افتادند تا یکی دیگر از رکوردهای گینس توسط چینی ها بشکند.

۵ ماه پیش، یک کمپانی تجهیزات خانگی و الکترونکی به نام Aaron Inc در ایالت مریلند موفق شد با همکاری ۱۲۰۰ نفر از کارکنانش، بزرگترین دومینوی انسانی با تشک را خلق کند و رکورد گینس را بشکند.

بزرگترین دومینوی انسانی

این پروسه که به عنوان قسمتی از جلسه های سالانه‌ مدیران با کارکنان انجام شد، تنها ۱۳ دقیقه و ۳۸ ثانیه به طول انجامید. بزرگترین دومینوی انسانی با تشک آمریکا از ۳۴ ردیف تشکیل می‌شد و مساحتی در حدود ۷۰ هزار متر مربع را اشغال می‌ کرد.

اولین تشک این مجموعه را نیز مدیر عامل شرکت این کمپانی، جان رابینسون پرتاب کرد. با این وجود رکورد شکنی آمریکایی‌ها تنها ۵ ماه بیشتر دوام نیاورد و توسط چینی‌ها شکسته شد. نکته جالب این است که برگزار کنندگان آمریکایی این رویداد پس از ثبت رکورد، ۳۰۰ تشک به خیریه‌ های محلی اهدا کردند تا به دست بی خانمان هایی برسد که پس از وقوع سیل، خانه‌ای ندارند.


منبع: رکورد بزرگترین دومینوی انسانی با تشک شکسته شد!

Print Friendly, PDF & Email

این مطالب چقدر مفید بود؟

میانگین امتیاز از ۵ | تعداد امتیاز:

As you found this post useful...

Follow us on social media!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Avatar

وب کاران

طراحی وب سایت، طراحی گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *