قابلیت ایجاد chat room ویدیویی ۵۰ نفره به فیس بوک اضافه شد

قابلیت ساختن chat room های ویدیویی ۵۰ نفره با نام Messenger Rooms به فیس بوک افزوده شد. هدف از این کار، رقابت با برنامه کنفرانس آنلاین Zoom است.

فیس بوک با هدف رقابت با برنامه Zoom در پی توسعه قابلیتی فوق‌العاده کاربردی، مخصوصا برای کاربران در قرنطینه خانگی است! روز جمعه پنجم اردیبهشت ماه، مارک زاکربرگ مدیر عامل فیس بوک گفت بزرگترین شبکه اجتماعی دنیا به زودی قابلیت جدیدی با نام Messenger Rooms معرفی می‌کند.

طراحی وب سایت

طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)

منظور از طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا روشی درحوزه طراحی سایت می باشد که به کمک آن وب سایت طراحی شده در دستگاه های هوشمند نظیر تبلت ها و تلفن های همراه، قابل مشاهده خواهد بود . در واقع با انجام طراحی سایت واکنشگرا ، وب سایت شما مطابق با اندازه صفحه نمایش دستگاه کاربر به بهترین شکل ظاهر خواهد شد.…

طراحی لوگو (نشانه)

داشتن یک لوگوی مناسب و حرفه ای برای هر کسب و کاری یک امتیاز است. لوگو (نشانه) در واقع نمایانگر هویت شماست. شما برای حضور در دنیای کسب و کار امروز نیاز به شناخته شدن دارید و یک لوگوی خوب و حرفه ای، می تواند شما را در رسیدن به این هدف یاری کند.

ویژگی های یک لوگوی خوب و حرفه ای

از مهمترین ویژگی های یک لوگوی حرفه ای می توان به: سادگی، گویا بودن، انعطاف پذیر بودن، به روز ماندن با گذشت زمان اشاره کرد.…

طراحی گرافیک متحرک

طراحی گرافیک متحرک
گرافیک متحرک (Motion Graphic) یا دانش افزودن حرکت و صوت به تصاویر، در رسانه‌های امروزی به مرتبه ای رسیده است که امروزه و با پیشرفت تکنولوژی های حوزه نرم افزار و اینترنت و ساخت نرم افزارهای قوی و کارآمد در این زمینه ها، میتوان گرافیک متحرک های زیبا و خلاقانه ای را در موضوعات مختلف تبلیغاتی، آموزشی، معرفی و … خلق کرد.

طراحی اوراق اداری و تبلیغاتی

داشتن یک مـجموعه هماهنگ و در عین حال زیبـا از اوراق اداری و تبلیغاتی می تواند مـعرف اعتبار و هویت اشخاص حقیقی و حقوقی باشد. اوراق اداری حداقل شامل کارت ویزیت، سربرگ و  پاکت نامه میباشد. ایجاد هماهنگی و یکپارچگی کلی در طراحی و گرافیک این اوراق، نشان از اهمیت دادن اشخاص حقیقی و حقوقی در معرفی خود و فعالیتشان دارد.

وب کاران با سال ها تجربه در حوزه طراحی، آماده ارائه خدمات در این زمینه است.…