ابزار رمزگذاری متن و HTML

این بخش شامل سه ابزار رمزگذاری برای صفحات وب (کد HTML) و رمزگذاری متن با الگوریتم TEA می باشد. این سه ابزار در حفظ اطلاعات و شخصی نگه داشتن آنها می تواند برای شما مفید و کارآمد باشند. رمز گذاری روی اسناد و نوشته های شخصی و همچنین صفحات وبی که به صورت موقت در اختیار دیگران قرار می گیرند از جمله کاربردهای این ابزارها می باشد.
پیش از استفاده توضیحات هر ابزار را مطالعه نمایید.

ساخت منوی آبشاری

منوی آبشاری از کاربردی ترین ابزاری است که امروزه در وب سایت ها مورد استفاده قرار می گیرد. منوی آبشاری یک الگوی نمایش لینک است اما در قالبی مشخص و تعریف شده و همانطور که از نامش مشخص است به صورت آبشاری باز و فعال می گردد. این دسته از منوها در عین سادگی بسیار پرکاربرد هستند. با وجود منوهای آبشاری شما می توانید دهها لینک را در فضای کوچکی گنجانده و هر مورد از لینک ها را در صورت لزوم انتخاب و فعال نمایید.

افزودن تب منو


با استفاده از این ابزار می توانید از یکی از روش های مهم و کاربردی نمایش محتوا در صفحه، یعنی نمایش به صورت سربرگی استفاده کنید. این روش یکی از راه های صرفه جویی در فضای صفحات و گنجاندن بیشترین محتوا در یک فضای محدود می باشد.

ساعت و تاریخ با نمایش های متنوع


ابزار ساعت و تاریخ با نمایش های متنوع
ابزار این بخش ساعت و تاریخ (میلادی) را در حالت های مختلف و متناسب با نیاز و سلیقه شما تولید و اسکریپت آن را جهت استفاده در سایت یا وبلاگ، در اختیارتان قرار می دهد. مهمترین ویژگی این ابزار تنوع در حالت های نمایشی است که با ۱۷ حالت متنوع انتخاب
های زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد.
جهت استفاده از این ابزار، حالت نمایشی مورد نظر خود را انتخاب و سپس دکمه دریافت کد را بزنید.

ابزار تبدیل فرمت های رنگ

طراحان صفحات وب امکان بهره‌گیری از طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را دارند. این رنگ‌ها معمولاً به عنوان یک سه‌گانه سرخ – سبز – آبی (RGB triplet) در یک قالب شانزده ‌شانزدهی تعریف می‌شوند. گاه از نام خود رنگ‌ها هم در کدنویسی استفاده می‌شود.


Color Picker (گرفتن کد رنگ)

# :کد رنگ انتخابی

ابزار CSS3

با استفاده از این ابزار می توانید تعدادی از مهم ترین ویژگی های CSS3 از جمله افزودن سایه به المان های صفحه، گرد کردن گوشه ها،تعریف رنگ به صورت گرادیانت، میزان شفافیت و … را به سلیقه خود تنظیم و در پایان کد CSS آن را دریافت نمایید.
از ویژگی های این ابزار می توان به داشتن تنظیمات متنوع و نیز امکان کنترل مرورگر به هنگام تولید کد CSS اشاره کرد.

ایجاد رنگ زمینه با افکت گرادیانت

با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار با استفاده از این ابزار

تنظیم وضوح صفحات

به کمک این ابزار می توانید نمایش صفحات وب را در رزولوشن های مختلف یک نمایشگر تنظیم و مدیریت نمایید. به عنوان مثال اگر بخواهید صفحه یا صفحاتی از یک سایت تنها در رزولوشن خاصی نمایش داده شود و در سایر اندازه ها صفحه ای دیگر جایگزین آن شود از این ابزار می توانید استفاده نمایید. با این ابزار ساده صفحاتی را که برای iPhone, iPad و نمایشگرهای مختلف ایجاد کرده اید را مدیریت می کند.

دکمه انتقال به بالای صفحه


ساخت دکمه انتقال به بالای صفحه
کاربران اینترنت حداقل یک بار به دکمه انتقال به بالای صفحه در صفحات وب برخورد کرده اند. این دکمه معمولا” در انتهای صفحات طولانی که نیاز به اسکرول کردن زیاد صفحه است قرار داشته و با زدن این دکمه بازدیدکننده را سریعا” به بالای صفحه منتقل می کند. در حالت معمول و پیش فرض این انتقال به طور ساده و بدون هیچ افکتی صورت می گیرد.