طراحی وب سایت

پیشرفت و گسترش روز افزون اینترنت و ابزار مرتبط با آن و نیز کاربرد بسیار مهم آن در ارتباطات عصر حاضر، سبب شده است که حضور در دنیای مجازی دیگر نه صرفا یک نیار بلکه ضرورت باشد. اینترت و یکی از ابزارهای بسیار پرکاربرد آن یعنی صفحات وب امروزه دیگر جایگاه خود را بین کسب و کارهای مختلف یافته است و مدیرانی که از این ابزار مهم غافلند، در عرصه رقابت های نزدیک در دنیای امروز چندان موفق نخواهند بود.

طراحی نشانه (لوگو)

نشانه یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم، حروف و گاه تصویر است که به ‌طوری خاص و هدفمند طراحی شده است.
نشانه یا لوگو طرح ملموسی برای معرفی خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است. همچنین خصوصیات سازمانها و نهادها و … را می تواند در خود داشته باشد.
لوگو، آرم یا نشانه، معرف هویت و شخصیت یک مجموعه، شخص، شغل و یا هرگونه فعالیت می باشد!

طراحی اوراق اداری و تبلیغاتی

اوراق و ست اداری به مجموعه اسنادی از قبیل سربرگ، کارت ویزیت، انواع پاکت نامه و … اطلاق می شود. در کنار آن ها، مواردی همچون کاغذ یادداشت، اوراق مالی و اداری (مانند فاکتور، قبض، کاردکس و فرم های داخلی)، کارت های پرسنلی، لیبل و … می توانند جایگاه داشته باشند .

داشتن یک مجموعه اوراق اداری هماهنگ و یکدست  برای هر شرکتی که می خواهد در مسیر حرفه ای  گام بردارد یک ضرورت است.  اوراق اداری حرفه ای می تواند نشان از اعتبار  یک شرکت باشد و از سوی دیگر در مکاتبات، تبدیل به یک شناسنامه و سند هویت برای صاحبان آن میشود.  


شرکت وب کاران در طراحی ست اداری چه ویژگی هایی را رعایت می کند؟

ویژگی های یک ست اداری حرفه ای

  • نمایانگر فعالیت و کسب و کار شرکت در خود داشته باشد
  • جذاب باشد و تا سالها نیاز به تغییرات اساسی نداشته باشد
  • در هماهنگی کامل در اجزا و عناصر طراحی باشند.