قابلیت story به twitter اضافه خواهد شد

 

اینستاگرام که به عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه های اجتماعی در جهان محسوب می‌شود، قابلیت story را از سال ۲۰۱۷ به پلتفرم خود اضافه کرد که در مدت کوتاهی توانست به یکی از قابلیت‌های محبوب و جذاب اینستاگرام تبدیل شود. در همین راستا سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر واتس اپ نیز این قابلیت محبوب را به پلتفرم‌های خود آوردند و اکنون شواهد حاکی از آن است که توییتر نیز قصد دارد این ویژگی را در دسترس کاربران خود قرار دهد.

قابلیت استوری

جزئیات اضافه شدن قابلیت story به twitter

گزارش‌هایی که توسط وب‌سایت Tech news network منتشر شده نشان می‌دهد طراحان توییتر قابلیت جدیدی را به صورت آزمایشی در برزیل مورد تست قرار داده‌اند که کاربران به واسطه آن می‌توانند توییت‌های خود را به مدت ۲۴ ساعت همانند story بر روی حساب کاربری خود قرار دهند. این توییت‌های ۲۴ ساعته که به storyهای اینستاگرام و whatsApp شباهت زیادی دارند، با نام Fleets به twitter اضافه خواهند شد، اما کاربران نمی‌توانند آنها را like، reply و retweet کنند.

کیوان بیک پور، مدیر محصولات توییتر در خصوص قابلیت جدید این شبکه اجتماعی عنوان کرد انتظار داریم کاربران توییتر بتوانند با قابلیت Fleets، لحظه‌ها و افکار زودگذر خود را که به توییت کردن آن علاقه‌ای ندارند به صورت موقت به اشتراک بگذارند. گفتنی است این قابلیت در حال حاضر فقط برای کاربران برزیلی ارائه شده و اگر از آن به خوبی استقبال شود، برای سایر کشورها نیز ارائه خواهد شد.


منبع: گجت نیوز – نرم افزار تلفن همراه

وب کاران

دیدگاه شما برای این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *