طراحی وب سایت

طراحی سایت ریسپانسیو (واکنش گرا)

منظور از طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا روشی درحوزه طراحی سایت می باشد که به کمک آن وب سایت طراحی شده در دستگاه های هوشمند نظیر تبلت ها و تلفن های همراه، قابل مشاهده خواهد بود . در واقع با انجام طراحی سایت واکنشگرا ، وب سایت شما مطابق با اندازه صفحه نمایش دستگاه کاربر به بهترین شکل ظاهر خواهد شد.

همه روزه بر تعداد کاربران دستگاه های هوشمند در سراسر جهان افزوده می شود از این رو انجام طراحی سایت به صورت واکنش گرا یا ریسپانسیو به یکی از نیاز های تمامی کسب وکار ها تبدیل شده است . علاوه بر این از آن جایی که طراحی سایت ریسپانسیو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است، موتور های جستجو گر نیز (به خصوص موتور جستجوگر گوگل) واکنش گرا بودن وب سایت ها را به عنوان یکی از فاکتورهای مهم و موثر در رتبه بندی آن ها در نظر گرفته اند.


طراحی سایت با قابلیت مدیریت محتوا (CMS)

برای مدیران کسب و کارهایی که میزان به روزرسانی محتوای سایت آنها زیاد است، داشتن وب سایتی که هر لحظه امکان  افزودن مطلب جدید را دارا باشد بیسار ضروری و مهم است. سایت هایی که قابلیت مدیریت محتوا را دارند این امکان را فراهم ساخته است که به روزرسانی در هر زمانی امکانپذیر باشد. سایت وب کاران با بهره گیری از سایت ساز قدرتمند  WordPress  و با رعایت آخرین استانداردهای طراحی، همراه با طراحی ریسپانسیو ، این دسته از سایت ها را برای مشتریان علاقه مند راه اندازی می نماید.

در کنار طراحی سایت ۲۰۰ مگابایت فضا و یک دامین ir به صورت رایگان (برای سال اول) نیز ارائه میشود.


طراحی سایت استاتیک

این دسته از سایت ها از تعدادی صفحات HTML متناسب با میزان اطلاعات مشتری تشکیل شده است و  امکان مدیریت آنلاین محتوا توسط مدیر سایت را ندارند. در این گروه از سایت ها، کلیه اطلاعات و محتوای سایت از سوی مشتری ، برای سایت وب کاران ارسال شده و با توجه آن صفحات ایجاد میشود. در این گروه، ورود اطلاعات به طور کامل به عهده سایت وب کاران بوده و ثبت دامین رایگان ir و ۲۰۰ مگابایت فضا هم در این گروه ارائه میشود. سایت های استاتیک برای کسب و کارهایی که به روزرسانی زیادی ندارند و صرفا هدف  معرفی محصولات و خدمات می باشد، مناسب است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت و پاسخگویی به سوالات با شماره ۰۹۱۲۶۴۰۶۴۱۲ تماس بگیرید. از طریق Telegram و WhatsApp هم آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما هستیم.