طراحی اوراق اداری و تبلیغاتی

داشتن یک مـجموعه هماهنگ و در عین حال زیبـا از اوراق اداری و تبلیغاتی می تواند مـعرف اعتبار و هویت اشخاص حقیقی و حقوقی باشد. اوراق اداری حداقل شامل کارت ویزیت، سربرگ و  پاکت نامه میباشد. ایجاد هماهنگی و یکپارچگی کلی در طراحی و گرافیک این اوراق، نشان از اهمیت دادن اشخاص حقیقی و حقوقی در معرفی خود و فعالیتشان دارد.

وب کاران با سال ها تجربه در حوزه طراحی، آماده ارائه خدمات در این زمینه است. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


سربرگ

سربرگ برگه ای است که به منظور مکاتبات اغلب رسمی، بین ادارات و موسسات و سازمانها استفاده میشود و برای یادداشتهای داخلی و نامه نگاری های اداری از سربرگ خاص هر شرکت استفاده میشود. معمولا زمینه فعالیت، آدرس و مشخصات شرکت در سربرگ درج میشود. همچنین لوگوی شرکت، تاریخ، شماره، پیوست در سربرگ ذکر میشود. سربرگ ها معمولا با پاکت نامه و کارت ویزیت در طراحی و رنگبندی هماهنگی دارند. سربرگ ها اغلب در قطع A4  طراحی میشود.


کارت ویزیت

کارت ویزیت، کارتی برای شناسایی و معرفی شغل و حرفه افراد حقیقی و حقوقی است و در واقع یک معرفی اجمالی و کوتاه است و میتوان با توجه به شغل و حرفه صاحب کارت و سلیقه طراح و سفارش دهنده ابعاد آنرا افقی یا عمودی انتخاب کرد که البته نوع افقی آن از لحاظ ترکیب بندی بسیار مناسب تر است. ابعاد طراحی کارت ویزیت معمولا  ۹ در ۵ یا ۸.۵ در ۵.۵ سانتیمتر میباشد.


پاکت نامه

پاکتی مخصوص یک شرکت یا سازمان است که درآن اوراق اداری و نامه ها، به سازمانها و ادارات مختلف ارسال میشود. پاکت نامه معمولا در ابعاد ۲۲ در ۱۱ سانتیمتر طراحی میشود.


تعدادی از نمونه کارها