انتشار برنامه مسیریاب TomTom برای اَپ گالری هواوی

برنامه مسیریاب تام تام (TomTom) قرار است یک جایگزین مناسب برای Google Maps باشد و حالا در اپ گالری هواوی در دسترس قرار گرفته است.

پس از اینکه همکاری شرکت‌های آمریکایی با هواوی قطع شد، یکی از نرم افزارهایی که عدم حضور آن در گوشی‌های هوشمند این شرکت به چشم می‌خورد، Google Maps بود. برنامه مسیریاب TomTom قرار است این خلاء را پر کرده و نیازهای شما را برآورده کند.

برنامه مسیریاب TomTom هم‌اکنون در دسترس مخاطبان هواوی

این نرم افزار نقشه و مسیریابی، در ۳۰ روز اول کاملا رایگان خواهد بود اما در ادامه، باید به صورت ماهیانه ۱.۹۹ یورو یا به صورت سالیانه، ۱۲.۹۹ یورو پرداخت کنید تا اجازه استفاده از آن را داشته باشید.

مسیریاب تام تام

شرکت TomTom در ماه ژانویه ۲۰۲۰ با شرکت هواوی قرارداد امضا کرد تا برای آن‌ها نرم افزارهای اختصاصی مختلفی را تولید کند. این شرکت تکنولوژی هلندی حالا رسما تایید کرده که عمده همکاری‌اش با هواوی، پیرامون سرویس‌های جهت یاب، مسیریاب و نقشه خواهد بود.

پس از تحریم هواوی توسط دولت ایالات متحده، این شرکت نتوانسته بود تا زمان انتشار سری گوشی‌های P40، یک جایگزین مناسب و رسمی برای Google Maps پیدا کند اما آن‌ها تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا این مشکل در اولین فرصت برطرف شود. در این مدت، نرم افزارهای جانبی زیادی همانند HERE WeGo در اَپ گالری قرار گرفت اما هیچ کدام توانایی رقابت با Google Maps را نداشتند. هواوی با آگاهی از این مسئله، سعی کرده تا TomTom را بسیار نزدیک به برنامه مسیریابی مشهور گوگل بسازد.

مسیریاب تام تام

این برنامه به صورت آفلاین هم قابل دسترسی است اما باید تعدادی از نقشه‌ها را دانلود کنید، شما همچنین می‌توانید آدرس خانه و محل کار خود را به نقشه اضافه کنید. برنامه مسیریاب تام تام با اینکه بعضی از قابلیت‌های Google Maps همانند پیشنهادات ویژه برای فعالیت‌های مختلف و خدمات عمومی را ندارد اما نقشه‌هایی با جزئیات مناسب ارائه می‌دهد و برای یافتن مسیر، نیازهای شما را برطرف می‌کند. علاوه بر این‌ها، در این نرم افزار می‌توانید میزان ترافیک، محل قرارگیری دوربین‌های سرعت و میانبرهای مناسب را نیز رویت کنید.


منبع: گجت نیوز – نرم افزار تلفن همراه

وب کاران

دیدگاه شما برای این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 11 =